Ürünler

 

PRIME M010 - ENDÜSTRİYEL TİP KİREÇ ÇÖZÜCÜ

Ürün soğutma sistemlerinde suyun oluşturduğu kireci, pası, yosunları, mineral tortuları ve cürufları eriterek çözen ve temizleyen özel bir kimyasaldır.


SCALE OFF M020 - HARÇ BETON KİREÇ SÖKÜCÜ
 

Ürün özellikle inşaat sonu oluşan harç, kireç, beton kalıntılarının 
temizliği için geliştirilmiş asit tipi bir temizleyicidir. 
 
METAL CLEANER M030 - YOĞUN PAS GİDERİCİ VE YAĞ ALICI


Ürün metal ve alüminyum yüzeylerden yağın, kirin, pasın uzaklaştırılmasında kullanılmak üzere geliştirilmiş bir üründür.

Not : Ürün renkli, eloksallı alüminyum yüzeylerde kullanılmaz. Bu tip yüzeyler için ERCE teknik servisi size uygun ürünü önerecektir.

STEAL CLEANER M035 - PASLANMAZ ÇELİK TEMİZLEYİCİ

Ürün  özellikle çelik ve çelik alaşımlarının güçlük gösteren temizlik işlemleri için geliştirilmiş bir üründür. Asitler karışımıdır. Asitlerin seçimi ve içerdiği korozyon inhibitörleri sayesinde metaller üzerindeki korozif etkisi en aza indirilmiştir. Korozyon birikintilerini, minarallerin oluşturduğu taşlanmayı söker, pas tabakalarını ve ağır kirleri kolayca uzaklaştırır. 
Kaynak karartılarını giderir.
SPICK M040 - BOYA & KAPLAMA ÖNCESİ YÜZEY HAZIRLAYICI

Ürün boyanacak veya herhangi bir koruyucu ile kaplanacak metal ve alüminyum yüzeyleri en iyi şekilde hazırlamak için geliştirilmiştir. Metal üzerindeki yağı ve pası alarak yüzeyde mikron seviyesinde gözenekler açar, aynı zamanda metal yüzeyinde fosfat tabakası bırakarak boyanın veya kaplamanın yüzeye tutunmasını kolaylaştırır.