Ürünler

 

AMBIANCE H010 - ENDÜSTRİYEL TİP EL TEMİZLEME SIVISI
Ürün ağır yağ ve kirlerin temizliğinde el ve vücutta güvenle 
kullanılabilecek özel bir temizleyicidir. Ağır yağ ve kirleri temizlerken cildin doğal yağ dengesini korur. Gliserin içerdiğinden cildi yumuşak tutar. Cilde zarar verecek solvent, kostik gibi aşındırıcılar içermez.
HALLEY H035 - DEZENFEKTANLI KÖPÜKLÜ EL TEMİZLEME SIVISI
 

Ürün bol köpüğü ve el temizliği, dezenfeksiyonu ve bakımını bir arada yapan sıvı temizleyicidir. İçerdiği gliserin ve bitkisel yağlar ile cildin korunması ve yumuşak kalmasını sağlar. Elleri dezenfekte eder.  
 
CITRUS H050 - HOŞ KOKULU YAĞ VE KOKU GİDERİCİ
Ürün yıkanabilir her yüzeyi temizleyen hoş kokulu yağ ve kir çözücüdür.Petrol bazlı solventlerin  yerine ve genel temizlik amacıyla kullanılır. Asit, amonyak, serbest alkali içermez. Doğa dostudur; biyolojik olarak parçalanabilir. Klorlu solvent, fenol, fosfat, kostik içermez.

MAJESTIC H055 - ÇOK AMAÇLI ENDÜSTRİYEL TİP TEMİZLEYİCİ

Ürün yıkanabilir her yüzeyi temizleyen hoş kokulu yağ ve kir çözücüdür.Nötr bir temizleyicidir; asit, amonyak, serbest alkali içermez.
.
ACTIVE S055 - METAL TEMİZLEME SOLVENTİ

Ürün bileşimindeki çok özel yüzey aktifler, özel asit karışımları ve  dezenfektan aktifleri(quaternary) sayesinde hem temizler hem dezenfekte eder.


DISINFECT H070 - DEZENFEKTE EDİCİ TEMİZLEYİCİ

Ürün gram negatif, gram pozitif ve sporlu bakterilere karşı etkili bir 
dezenfektan,temizleyici ve koku gidericidir. Hem güçlü bir dezenfektan, hem de iyi bir temizlik ürünüdür. Kire derinliğine nüfus etme ve onu emilsüfiye etme özelliğine sahiptir.  STAPHYLOCOCUS, AUREUS, PSEUDOMONAS, AERUGINOSA, B.SUTIUSVARNIGER, SALMONELLA TYPHOSA, LEGIONALLA ya karşı etkilidir.