Ürünler

 

WELD B050 - GAZALTI KAYNAK ÇAPAK ÖNLEYİCİ

Ürün  Kaynak işlemlerinde sıçrayan parçaların ve eriyen cürufun metal yüzeyine ve torka yapışmasını önler. Kaynak sonrası hem taşlama hem de şekil bozukluluğunu engeller. 1 - 4 su ile konsantre kullanılır, ekonomiktir. 


WELDPOWER S1008 - GAZALTI KAYNAK ÇAPAK ÖNLEYİCİ
 


300 Amper üzeri kaynak işlemlerinde WELD B050 su buharlaşması kaynaklı istenilen sonuçlara ulaşamaz. Bu durumda solvent bazlı bu ürünümüzü sorunsuz kullanabilirsiz.
 
NANO COWER SD035 - NANO TEKNOLOJİ KAPLAMA


Uygulandığı yüzeydeki kılcal çizikleri gidererek hidrofobik özellik kazandıran ve bu sayede su, çamur, kir, kar tutmayıp cam yüzeylerin 
temiz kalması için nanoteknoloji ile üretilmiş bir üründür. Uygulandığı yüzeydeki kılcal çizikleri gidererek hidrofobik özellik kazandıran ve bu sayede su, çamur, kir, kar tutmayıp cam yüzeylerin 
temiz kalması için nanoteknoloji ile üretilmiş bir üründür. 

KEEPER SD010 - ELEKTRİKSEL EKİPMAN KORUYUCU


Ürün elektrikli cihazların nem ve kirliliğe karşı korunmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir üründür.
.
SPEEDY SD025 - PAS SÖKÜCÜ YAĞLAYICI GEVŞETİCİ

Ürün paslanmış hareketli mekanizmaları açmak için kullanılır.


PROTECTIVE SD020 - METAL KORUMA YAĞI

Ürün çıplak metalleri üretim esnasında, depolamada ve sevkıyatta pasa ve korozyona karşı korumak için geliştirilmiş bir üründür.


CITRUS H050 - HOŞ KOKULU YAĞ VE KOKU GİDERİCİ

Ürün yıkanabilir her yüzeyi temizleyen hoş kokulu yağ ve kir çözücüdür. Petrol bazlı solventlerin yerine ve genel temizlik amacıyla kullanılır. Asit, amonyak, serbest alkali içermez. Doğa dostudur; biyolojik olarak parçalanabilir. Klorlu solvent, fenol, fosfat, kostik içermez.